Aktuality

Pochod pro život v Praze 2024


Obrázek ke zprávě

Srdečně vás všechny zveme na akci Pochod pro život, která se koná v sobotu 6. dubna v Praze.

6. 4. 2024 (8:00 - 14:00)

Spolu s Hnutím pro život vás všechny zveme na každoroční akci Pochod pro život, která se letos koná v sobotu 6. dubna v Praze.

Více jak 16 tisíc nenarozených dětí přišlo za poslední rok o život při umělých potratech. A to často jen proto, že jejich matky nenašly přiměřenou pomoc, cítily se opuštěné a bez východiska. Co dělat? Nejlepší je prostě pomoct.

Pochod pro život může být pro Vás výzvou, investicí času, peněz, pohodlí, klidného víkendu. Můžeme čelit nedorozumění a možná i kritice. Ale věřte, zúčastnit se Pochodu pro život je nenahraditelným společenským gestem. Životy tisíců dětí, jejich matek i rodin za to stojí.

Jak se můžete zapojit?

Pomozte s propagací Pochodu pro život. Domluvte třeba reklamní plochu nebo umístění plakátu na vhodném místě. Rádi Vám zajistíme vytištění potřebného počtu malých plakátů, velkých formátů pro zastávky nebo třeba bigboardy. Napište nám.

Pomozte s pořadatelskou službou. Potřebujeme co nejvíce ochotných dobrovolníků, aby ve spolupráci se státní a městskou policií během Pochodu pro život centrem Prahy odstínili křiklouny. Záleží nám na tom, aby se ženy a rodiny s malými dětmi cítily bezpečně. Napište mi, pokud byste mohli takto pomoci. Je to důležité.

I když jsme za fandění velmi vděčni, v tomto případě nestačí jen držet palce. Nečekaně těhotné ženy by prostě měly vědět, že existují ochotní lidé, že existuje lepší řešení a že nemusejí o své dítě přijít. Nejlepší je prostě pomoct. Stránka k letošnímu Pochodu pro život se ještě připravuje. 

Více informací naleznete na hnutiprozivot.cz.

Děkujeme za Vaši ochotu a těšíme se na setkání s Vámi.


Radim Ucháč 

Hnutí Pro život ČRVložil:Petr Čala
Vloženo:18.3.2024
Zobrazovat do:  6.4.2024   stop